Pojemniki gastrononiczne wysokiej jakości tylko od Abbakery!

Posiadasz własną firmę cateringową, piekarnię lub cukiernię? Jeśli tak, do prawidłowego funkcjonowania Twojego lokalu niezbędne są profesjonalne termosy, które utrzymają ciepło i pozwolą na bezpieczny transport żywności. Wybór produktów jest bardzo duży, a co za tym idzie, może sprawić trudność. Sprawdź, jakie pojemniki termoizolacyjne cieszą się powodzeniem i wybierz odpowiedni typ do swojego zakładu.

Rodzaje pojemników termoizolacyjnych

Istnieje wiele rodzajów akcesoriów do transportu żywności. Na ich tle wyróżniają się pojemniki termoizolacyjne z listwami lub komorami. W zależności od tego, jaki produkt chcemy przewieźć, możemy wybrać większy lub mniejszy model. W cateringu obiadów świetnie sprawdzają się pojemniki uniwersalne o pojemności dostosowanej do ilości przewożonych produktów. Jeśli zamierzamy transportować wyroby cukiernicze, warto wybrać specjalny pojemnik do blach albo do lodów.

Ciekawym rozwiązaniem są pojemniki wyposażone w drzwiczki, które umożliwiają załadunek żywności z przodu. Ten typ sprawdzi się w przewozie blach i tac wypełnionych po brzegi gorącymi wypiekami. Wybierając naczynie termoizolacyjne zwróćmy uwagę na jego wymiary, rozstaw listew i pojemność. Przydatna może się też okazać zmywalna etykieta, którą oznaczymy każdy z termosów, unikając pomyłki podczas rozpakunku. Pojemnik do cateringu powinien być przede wszystkim funkcjonalny, ale nie należy zapominać o wyglądzie, dlatego firmom korzystającym z naszych usług, oferujemy pokrywy w kilku wariantach kolorystycznych.

Wytrzymałe pojemniki dłużej posłużą

Dobry jakościowo pojemnik cechuje się stabilną konstrukcją i starannym wykonaniem. Musi być wygodny w użytkowaniu i długo trzymać ciepło. Dobrze, kiedy jego układ pozwala na różne rozmieszczenie elementów w środku, gdyż w ten sposób możemy używać jednego termosu do przewozu wielu produktów.

W naszym sklepie ceny pojemników gastronomicznych do transportowania żywności zaczynają się już od 120 zł. W uniwersalnym termosie możemy przewieźć zarówno gorące, jak i zimne produkty (w przypadku tych drugich, niezbędne będą wkłady chłodzące). Nasze pojemniki termoizolacyjne są wykonane ze specjalistycznego styropianu, który zapewnia utrzymanie pożądanej temperatury. Zostały one zaprojektowane tak, aby każdą część piętrowej konstrukcji można było niezależnie wyciągnąć. Niektóre modele posiadają skośne ściany, które umożliwiają włożenie jednego pojemnika w drugi. Ta opcja pozwala na zaoszczędzenie miejsca w samochodzie oraz ułatwia przenoszenie termosów. Dodatkowym plusem jest to, że produkty są łatwe w czyszczeniu i lekkie, a za sprawą wyprofilowanych uchwytów, łatwo się je przenosi.

Profesjonalne pojemniki termoizolacyjne gwarantują satysfakcję i doskonałą jakość przewożonej żywności i napojów. Warto jest umieścić je w asortymencie swojego lokalu gastronomicznego i korzystać z możliwości transportu produktów, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.