Przyciągająca oferta to nie wszystko! Zadbaj o jak najlepsze wyposażenie dla Twojej firmy cateringowej!

Stosowanie sprzętu wysokiej jakości jest niezbędne do prowadzenia lokalu gastronomicznego na dobrym poziomie. Odpowiednie akcesoria do gotowania czy pojemniki izotermiczne do przewozu posiłków Państwa klientom mogą być początkiem drogi do ich zadowolenia i ponownego skorzystania z usług Państwa firmy.

Po pierwsze- kupuj produkty wysokiej jakości

Nie oszczędzaj. Branża gastronomiczna zawsze była bardzo wymagającym rynkiem. Kierują się Państwo mottem „klient nasz Pan?”. Świetnie, ale za tą frazą muszą iść również pewne działania. Może to być przygotowywanie wysokiej jakości produktów. Nawet najlepszy kucharz nie usmaży dobrego produktu na spalonej patelni. Podanie takiej potrawy spowoduje, że klient na zawsze skreśli firmę i przekaże negatywną opinię swoim znajomym. Również dotyczy to kulinarnych amatorów, którzy wolą gotować w swoim domowym zaciszu. Wysoką troską należy otoczyć wszelkie pieczone przez Państwa słodkości. Bardzo ważna jest odpowiednia organizacja i porządek miejsca pracy oraz profesjonalne wyposażenie piekarni czy cukierni w wysokiej jakości sprzęt. Dobre tace pomogą w zadowoleniu licznej rodziny i będą Państwo mogli uznać święta za szczególnie udane.

Uzyskaj przewagę nad konkurencją

Zaciekła walka o klienta i szeroka oferta na rynku sprawiają, że często o przyciągnięciu, jak i jego zatrzymaniu, decydują niuanse. Może być to uprzejmość pracownika, wystrój pomieszczenia czy stacja radiowa z muzyką wpadającą w gusta słuchacza. Malutki szczegół sprawia, że jest on zadowolony z wizyty w naszym lokalu i decyduje się odwiedzić nas ponownie. Prowadzą Państwo firmę cateringową, w większej części bazującej na dowozie produktów? Doskonale więc wiecie jak ważny jest czas dojazdu do klienta. Głodny i niecierpliwy zamawiający już zaczyna tworzyć w głowie najgorsze epitety o dostawcy. A jeśli dostanie on zimny posiłek, jego kreatywność nie zazna granic. Jednak gdy przyjedzie ciepły, jest szansa, że zmieni on zdanie i stwierdzi, że nawet warto było czekać. Pomogą nam w tym niezawodne pojemniki izotermiczne, potrafiące utrzymać temperaturę wewnątrz w każdych warunkach. Oferujemy produkty różniące się zastosowaniem i rozmiarem. Pojemniki EPS w kolorze szarym przewiozą różne opakowania, m.in. z tworzywa aluminiowego, a kwadratowy pojemnik Termohauser jest idealnie dostosowany do transportu pizzy czy tortów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również szeroką ofertę pojemników termoizolacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *